Sled Magije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Obvestila
Sled Magije se je nekaj časa nazaj zaprl. Vendar pa to ni konec vašega najljubšega Harry Potter foruma! Pridružite se nam na nekoliko drugačnem magic.forumstory.org, kjer imamo čisto poseben in unikaten Harry Potter RPG.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Stopnišča
Klepetulje - Page 15 EmptyTor Jun 28, 2011 12:17 pm by Sky Bueno

» RPG oglasi
Klepetulje - Page 15 EmptyTor Jun 28, 2011 11:50 am by Sky Bueno

» Prijave za Učence
Klepetulje - Page 15 EmptySob Jun 25, 2011 11:52 am by Mark Mcinley

» Klepetulje
Klepetulje - Page 15 EmptyPet Jun 10, 2011 3:40 am by Luke Lefévre

» Učilnica bunkeologije
Klepetulje - Page 15 EmptyTor Jun 07, 2011 4:26 am by Luke Lefévre

» Velika Dvorana
Klepetulje - Page 15 EmptyNed Maj 15, 2011 7:32 am by Luke Lefévre

» Knjižnica
Klepetulje - Page 15 EmptySre Apr 27, 2011 6:56 pm by Sky Bueno

» Quidditch
Klepetulje - Page 15 EmptySre Apr 27, 2011 2:02 pm by Maya Belaqua

» Zapuščena učilnica
Klepetulje - Page 15 EmptySre Apr 27, 2011 1:04 pm by Maya Belaqua

Točkovanje
53 točk
43 točk
60 točk
38 točk

Klepetulje

+17
Nathaniel Tonkins
Nelielle Neville
Stella Altman
Belree Black
Sophie White
Pauline Roux
Victoria C. Garibaldi
Percival Ernadur
Charles Bones
Flora Padock
Lucius Thanagor
Wulfric Donovan
Anette von Amaranth
Olivia Green
Wilhelmina Sang
Amon Amarth
Annelyn Lee
21 posters

Stran 15 od 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Lucius Thanagor Pon Feb 28, 2011 11:32 pm

Yes, my presence is inspiring, get over it Laughing And I'm wise enough to know that only your second sentence was sarcasm, while the rest must have been nothing but the truth. Razz
(And I refuse to believe otherwise Wink)
Thanks for the compliments Very Happy

Malo bomo še počakali da se ostali izjasnijo, in pa da dobim Mino za 10 minut na samem.
Lucius Thanagor
Lucius Thanagor
Profesor

Število prispevkov : 390
Join date : 15/11/2010
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Wilhelmina Sang Tor Mar 01, 2011 8:29 am

A samo za 10 minut? Razz Hja, nič, bom jaz malo preuredila svoj zadnji post v kabinetu, Lucius, pa ti kar pridi k meni in bova zaključila z zgodbo (ja, jaz te nameravam še nekaj vprašat, preden reserum popusti Razz). Potem pa, ker nas je tok mal, niti ne bi odpirala ankete, sprejemam pa glasbe- em, RPG želje. Very Happy ZSjajte me, bomo počvekali o tem!
Wilhelmina Sang
Wilhelmina Sang
Profesorica

Število prispevkov : 290
Join date : 02/11/2010
Age : 36

http://harrypotter.lightbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Lucius Thanagor Tor Mar 01, 2011 4:56 pm

Ok, naj bo Very Happy Btw, 10 minut je lahko dolgo časa, če jih skoncentriraš na eno samo vprašanje in ne debatiraš o vseh možnostih Laughing

Kdor ima kakšno idejo: na plan z njo! Very Happy
Lucius Thanagor
Lucius Thanagor
Profesor

Število prispevkov : 390
Join date : 15/11/2010
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Amon Amarth Sre Mar 02, 2011 9:41 pm

hurr hurr altus, ni kej.xĐĐ
Seveda, tvoja modrost ne pozna meja. Wink

Drgači, ideje?=) nevem, morm šparat za DB in šolske projekte.-.-'
Amon Amarth
Amon Amarth
Spolzgad

Število prispevkov : 213
Join date : 05/11/2010
Kraj : Turn around.*

http://elementalis.darkbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Lucius Thanagor Sre Mar 02, 2011 10:51 pm

Oh you're too kind! Very Happy Flatterer! Laughing

Mislim da zaenkrat se večina nagiba k ideji o menjavi spolov (začasni seveda Razz). Meni se zdi utrgana ideja, ampak mogoče bi lahko bila ravno zato smešna in zanimiva. Very Happy
Lucius Thanagor
Lucius Thanagor
Profesor

Število prispevkov : 390
Join date : 15/11/2010
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Amon Amarth Pet Mar 04, 2011 8:38 pm

heheh ja, ideja je kul.=Đ
Pomoje bo dokaj ludo, ampak verjetno zelo smešno.x))
Amon Amarth
Amon Amarth
Spolzgad

Število prispevkov : 213
Join date : 05/11/2010
Kraj : Turn around.*

http://elementalis.darkbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Catrin Dinsdale Pet Mar 04, 2011 8:56 pm

Seveda bo smešno Razz

Kdaj pa začnemo?? Very Happy
Catrin Dinsdale
Catrin Dinsdale
Spolzgad

Število prispevkov : 33
Join date : 06/02/2011

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Wilhelmina Sang Sob Mar 05, 2011 8:05 am

Samo da se midva z Luciusom zmeniva v kabinetu, pa začnemo. Wink
Wilhelmina Sang
Wilhelmina Sang
Profesorica

Število prispevkov : 290
Join date : 02/11/2010
Age : 36

http://harrypotter.lightbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Wilhelmina Sang Sob Mar 19, 2011 10:07 am

No, zgodba v zapuščeni učilnici se je začela prav zabavno razvijat! Very Happy Oba ful dobro pišeta, Catrin in Amon! Tko, zabavno, posrečeno. Sicer se mi zdi, da se Amon ne zaveda, kako je bit v ženskem telesu Razz se je treba stradat zato, da smo tipom všeč, brit noge, pa hodt okol v visokih petah, da tistih dni v mesecu sploh ne omenjam.... in ne pozabi, da se moraš prikazat na bunkeologiji Very Happy bom probala začet uro že ta teden čeprov bom mela kar nekej dela za faks.
Wilhelmina Sang
Wilhelmina Sang
Profesorica

Število prispevkov : 290
Join date : 02/11/2010
Age : 36

http://harrypotter.lightbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Amon Amarth Sob Mar 19, 2011 4:38 pm

no ja, se bom že potrebno izobrazu. =Đ
hvala drugač, se trudmo.^^

mjah, bom provou, ma mam tud js zdej kr napokan...bom vidu. =)
Amon Amarth
Amon Amarth
Spolzgad

Število prispevkov : 213
Join date : 05/11/2010
Kraj : Turn around.*

http://elementalis.darkbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Lucius Thanagor Ned Mar 20, 2011 12:17 pm

Tudi jaz moram pohvalit oba, vajini posti so hkrati zanimivi in zabavni Very Happy

Drugače pa Mina, ne pretiravaj. Mislim da prav tako dobro kot jaz veš, da si te nekdo, ki si mu všeč samo zaradi postave, pač ne zasluži Wink
Lucius Thanagor
Lucius Thanagor
Profesor

Število prispevkov : 390
Join date : 15/11/2010
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Wilhelmina Sang Ned Mar 20, 2011 3:04 pm

Hočeš reči, da te moje odvečne kilce ne motijo? Razz
Wilhelmina Sang
Wilhelmina Sang
Profesorica

Število prispevkov : 290
Join date : 02/11/2010
Age : 36

http://harrypotter.lightbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Catrin Dinsdale Ned Mar 20, 2011 6:03 pm

Pardon me for interupting, ampak kje točno maš ti odvečne kilce??

P.s. me veseli, da so posti všečni Very Happy
Catrin Dinsdale
Catrin Dinsdale
Spolzgad

Število prispevkov : 33
Join date : 06/02/2011

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Wilhelmina Sang Ned Mar 20, 2011 6:59 pm

Sej nč ne prekinjaš, to je klepet, je dobrodošlo, da soeluješ Very Happy

Na trebuhu, na riti, na stegnih, nekolk pa clo na rokah in spodnjemu delu hrbta *smrk smrk*. Za svojo višino jih mam čist preveč, ti pa čist premal. Razz A ti dam kakšno? I'll bring you more cookies next time. Ne me preveč poslušat, sm sam mal zafrustrirana, ker sem ful nefotogenična in na fotkah vedno zgledam kot una bela zadeva, k gume promovira (ne spomnim se, kako se imenuje, ampak najbrž veste, kaj mislim).

Posti so pa za dvakrat prebrat, tko so dobri. Very Happy we wantz MOAR! GiMmE!
Wilhelmina Sang
Wilhelmina Sang
Profesorica

Število prispevkov : 290
Join date : 02/11/2010
Age : 36

http://harrypotter.lightbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Catrin Dinsdale Ned Mar 20, 2011 7:30 pm

Ja, vem, da imam premalo kil, ampak ne morem se zrediti in vsakega obiska pri ginekologinji me je groza, ker vem kaj me čaka, ko stopim na tehtnico. Najprej se sestra spravi name, potem me gre pa še zdravnici zatožit in vsakič gremo skozi isto 'ne dam recepta, zredi se, pejt k zdravniku' štorijo.

In nimaš preveč kilc, nikjer. Verjemi mi, če bi jih imela, bi ti povedala, ker subtilno bitje pač nisem sploh. Brutally honest, cinik, cold - vse to in še kaj je bilo že slišano pa se me še ni prijelo :p Če bi se pa dalo tradeat kilograme sem pa takoj za Very Happy

Govoriš o tistem belem Michellinovem pajacku Smile Pa mimogrede, fotogeničnost pa postava nimata skupnega čisto nič. Zakaj pa misliš, da sem vedno jaz tista, ki fotka? V nasprotnem primeru bi bila na fotkah in bi bil cel film nekoč in kartica zdaj za v smeti Laughing Lahko pa še malo govorimo o fotkanju in te spomnim na mojo kožo, zaradi česar se sploh ne maram fotografirati. Še toliko manj z drugimi osebami. Celo poletje sem lahko non stop na soncu pa ostanem s to nezdravo barvo in sem poleg druge osebe še toliko bolj očiten zombi. So, need I go on?
Catrin Dinsdale
Catrin Dinsdale
Spolzgad

Število prispevkov : 33
Join date : 06/02/2011

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Wilhelmina Sang Ned Mar 20, 2011 7:48 pm

Ja, tisto belo zadevo sem mislila. Hej, js sem ponavadi tudi raje za kamero Very Happy pa tudi jaz poleti delam reklamo za jogurt, mogoče bi se mogle midve slikat skupej, da bi izpadle normalne farbe. Sicer mi je bilo pa rečeno, da imam feeling za kamero, tako da mogoče te lahko jaz kdaj poslikam, pa bova zihr naredile kakšno cool fotko Smile
Wilhelmina Sang
Wilhelmina Sang
Profesorica

Število prispevkov : 290
Join date : 02/11/2010
Age : 36

http://harrypotter.lightbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Catrin Dinsdale Ned Mar 20, 2011 7:59 pm

Spomni se ogledal v dvigalu in razlike v obrazih Wink
Oooh interes za fotografiranje? Then a photo-trip is needed Very Happy Meni na fotkah ni pomoči, verjami. Obraz oz. izraz in fotoaparat se ne marata spljoh. Hvala za ponudbo, ampak raje te zvlečem na photo-trip kot pa se nastavljam fotoaparatu Very Happy
Catrin Dinsdale
Catrin Dinsdale
Spolzgad

Število prispevkov : 33
Join date : 06/02/2011

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Lucius Thanagor Ned Mar 20, 2011 8:44 pm

Catrin Dinsdale je napisal/a:Pardon me for interupting, ampak kje točno maš ti odvečne kilce?

Se podpišem pod to izjavo. Pa da vama malo dvignem samozavest z drugo stranjo resnice:
1. Catrin, nekaterim tipom so všeč blede punce
2. Mina, 80% (če ne več) tipov ki jih jaz poznam se bolj sekira za vsako kilo manj kot več. In btw Catrin; ne, za moje pojme nisi presuha. Ženska je po mojem mnenju presuha takrat, kadar je bodisi res popolna prekla, ali pa če je ploščata, preširoka pa takrat, kadar ima obseg trebuha večji od oprsja ali bokov, in pa kadar ima stegna širša od ritnic. Vse ostalo je v mejah normale in je odvisno od drugih dejavnikov, ki so odvisni od vsakega opazovalca in opazovanke posebej.

Vem da ni najbolj lepo napisano, but that's the (ugly Very Happy) truth. Wink
Lucius Thanagor
Lucius Thanagor
Profesor

Število prispevkov : 390
Join date : 15/11/2010
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Belree Black Ned Mar 20, 2011 9:12 pm

Ne, Mina ti nimaš preveč kil, sem te vidla, pa si čist lepa. Drugače sem tukaj prej jaz tista ki je pretežka.

Glede fotogeničnosti pa sem jaz brezupen primer. Na vseh slikah izgledam, kot bi ušla iz iz Ljubljana-Polje, ker mam vedno tak čuden izraz Evil or Very Mad
Jaz vedno slikam, da mi ni treba biti na slikah, potem pa mi začnejo vsi težit, da naj že neham da sploh bom kje gor. Zadnje čase "pozabljam" fotoaparat na use izlete, tako ali tako pa sem bila vedno edina ki ga je jemala s seboj.
Belree Black
Belree Black
Spolzgad

Število prispevkov : 49
Join date : 18/11/2010
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Catrin Dinsdale Ned Mar 20, 2011 9:18 pm

Nisem rekla, da sem presuha, ampak da imam premalo kilogramov. Po tistem indeksu jih imam res premalo in zdravnice pač ne briga moja postava, ampak moji kilogrami. Kar se tiče pa samozavesti, mi je ne rabiš dvigovat, ker sem s svojim telesom popolnoma zadovoljna in živiva v čisto krasni harmoniji. Opazke o kilah, koži, postavi etc., so zgolj to - opazke. In am, no saj me že dovolj poznaš, da veš, da mi je dokaj vseeno kaj si večina ljudi misli o meni.
Vseeno pa je lepo od tebe in hvala za trud Smile
Catrin Dinsdale
Catrin Dinsdale
Spolzgad

Število prispevkov : 33
Join date : 06/02/2011

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Lucius Thanagor Ned Mar 20, 2011 10:24 pm

Anytime Wink

Drugače pa tudi jaz sam zase trdim da sem nefotogeničen (in še vsakdo ki kaj ve o kvaliteti slik se je do sedaj strinjal z mano XD), kljub temu pa sem navadno tisti ki je slikan in ne tisti ki slika Embarassed
In Belree, kolikor se te spomnim, tudi zate ne bi mogel reči da si pretežka. Razen če tehtaš bistveno več kot izgledaš, česar pa ne morem vedeti Very Happy

Mimogrede, dokaj smešen tale zadnji post Catrin Laughing Samo ena stvar mi nekako ne gre v glavo (govorim za tvoj lik, da ne bo pomote Wink): od kdaj sive miške, katerih edina ambicija je kopičenje znanja in niti ne razmišljajo o partnerjih, že pri šestnajstih jemljejo kontracepcijske tabletke? Shocked
Lucius Thanagor
Lucius Thanagor
Profesor

Število prispevkov : 390
Join date : 15/11/2010
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Amon Amarth Ned Mar 20, 2011 11:22 pm

better safe than sorry.;Đ
Sploh pa je navsezadnje le spolzgadovka, je mal mutirana siva miška,aveš.x)

Drugač hvala za pohvale na poste, se trudimo.=)
Amon Amarth
Amon Amarth
Spolzgad

Število prispevkov : 213
Join date : 05/11/2010
Kraj : Turn around.*

http://elementalis.darkbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Catrin Dinsdale Pon Mar 21, 2011 6:33 am

Da ne bo pomote, Catrin ni nezanimiva siva miška.
Kar se tvojega vprašanja tiče je pa Amon isto vprašal Razz Ok preprečevanje nosečnosti ni en in edini namen kontracepcijskih tabletk, to ti je menda že jasno. Čisto nenormalna ura je, da bi ti vse naštela in razložila, tako da bomo izpostavili zgolj Catrinin razlog - tisti dnevi v mesecu in hormonska nihanja še zdaleč niso pripravni za kopičenje znanja Smile Kar poskusi pisat izpit med PMS-jem pa boš potem povedal, če se ne bi raje izognil vsemu skupaj Wink
Catrin Dinsdale
Catrin Dinsdale
Spolzgad

Število prispevkov : 33
Join date : 06/02/2011

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Lucius Thanagor Pon Mar 21, 2011 7:40 am

Catrin Dinsdale je napisal/a:Kar poskusi pisat izpit med PMS-jem pa boš potem povedal, če se ne bi raje izognil vsemu skupaj Wink

Tudi če bi hotel ne morem Razz Ampak nekaj mi pravi da tudi vpliv pms-a ni tako močan, da se ga ne bi dalo primerjat z afekti in afektnimi razpoloženji. Enkrat se spomnim da sem na isti dan pisal spis za slovenščino in test pri matematiki (s tem da sem se za matematiko učil, za spis sem pa samo knjigo prebral), dva dni pred in še en dan po tem pa sem bil v totalno depresivnem stanju. Rezultat je bil 5% pri matematiki, spis pa 99,8% (prekleta vejica pred "in" XD), vsebina slednjega je bila pa taka, da je sošolka ki ga je prebrala rekla, da če še kdaj prebere kaj takega, se gre kar ubit (pa sploh ni bila samomorilsko usmerjena). Nedvomno pa spis ne bi bil tako dobro ocenjen, če ne bi bila profesorica ljubiteljica depresivne proze. Wink
Lucius Thanagor
Lucius Thanagor
Profesor

Število prispevkov : 390
Join date : 15/11/2010
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Wilhelmina Sang Pon Mar 21, 2011 11:20 am

PMS je pravzaprav izredno hormonalno neuravnovešeno stanje. Ponavadi poleg bolečin pridejo zraven ravno taki opisani afekti, od depresivnosti, jeze, hiperaktivnosti, razdražljivosti in še česa drugega. Ti si to doživel enkrat ali pa morda nekajkrat - ženskam se dogaja VSAK MESEC. In ja, kontracepcijske tabletke pomagajo toliko, da je menstruacija redna in lahko vsaj predvidiš, kdaj te bo doletelo, če že ne moreš preprečit PMSja, nekaterim pa menda pomaga tudi pri lajšanju hormonskih in fizičnih težav. Vseeno jih menda ni pametno jemati predolgo časa naenkrat, ker so kljub dobrim učinkom še zmerej kemija in manjkot je tega v telesu, boljš je.

Poleg tega, tudi če jih Catrin ne bi jemala, bi jih Amon v Catrininem telesu morda moral, ker je očitno že pri svojih ranih letih odvisnik od seksa (katastrofa, današnja mladina sploh ne ve, da je včasih pametno počakat na take zadeve dokler nisi čustveno dovolj zrel in odgovoren za primer, če pride do zanositve ali bolezni) Razz

Belree, jaz se tebe spomnim in si se mi zdela zelo simpatična punca, prav nič pretežka. Pravzaprav si bila videti kvečjemu kakšno leto starejša, kot v resnici si, kar pa ni niti slabo niti nenavadno pri mladih dekletih.

Ugotavljam, da je naš forum očitno pribežališče za ljudi, ki se počutimo nefotogenične Very Happy enkrat, ko bo sonček, se moramo dobit in posnet nekaj tako bajno nefotogeničnih slik, da se bomo do smrti nasmejal, ko jih bomo gledali!
Wilhelmina Sang
Wilhelmina Sang
Profesorica

Število prispevkov : 290
Join date : 02/11/2010
Age : 36

http://harrypotter.lightbb.com

Nazaj na vrh Go down

Klepetulje - Page 15 Empty Re: Klepetulje

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 15 od 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu