Sled Magije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Obvestila
Sled Magije se je nekaj časa nazaj zaprl. Vendar pa to ni konec vašega najljubšega Harry Potter foruma! Pridružite se nam na nekoliko drugačnem magic.forumstory.org, kjer imamo čisto poseben in unikaten Harry Potter RPG.
Similar topics
    Prijava

    Pozabil/a sem geslo

    Latest topics
    » Stopnišča
    Prijave za Učence EmptyTor Jun 28, 2011 12:17 pm by Sky Bueno

    » RPG oglasi
    Prijave za Učence EmptyTor Jun 28, 2011 11:50 am by Sky Bueno

    » Prijave za Učence
    Prijave za Učence EmptySob Jun 25, 2011 11:52 am by Mark Mcinley

    » Klepetulje
    Prijave za Učence EmptyPet Jun 10, 2011 3:40 am by Luke Lefévre

    » Učilnica bunkeologije
    Prijave za Učence EmptyTor Jun 07, 2011 4:26 am by Luke Lefévre

    » Velika Dvorana
    Prijave za Učence EmptyNed Maj 15, 2011 7:32 am by Luke Lefévre

    » Knjižnica
    Prijave za Učence EmptySre Apr 27, 2011 6:56 pm by Sky Bueno

    » Quidditch
    Prijave za Učence EmptySre Apr 27, 2011 2:02 pm by Maya Belaqua

    » Zapuščena učilnica
    Prijave za Učence EmptySre Apr 27, 2011 1:04 pm by Maya Belaqua

    Točkovanje
    53 točk
    43 točk
    60 točk
    38 točk

    Prijave za Učence

    +32
    Luke Lefévre
    Robin Summers
    Ignis Bathory
    Liney Eve Swift
    Catrin Dinsdale
    Cassidy O'Connell
    Dagus Wendel
    Elisabet Skaarenor
    Charlotte Amentiras
    Alice Lacoste
    Victoria Rosemerto
    Nelielle Neville
    Nick Shadow
    Nathaniel Tonkins
    Aurora Stacia Potter
    Victoria A. Moon
    Stella Altman
    Alex Le Pen
    Saphirra T. Rossum
    Charles Bones
    Pauline Roux
    Mia Watson
    Belree Black
    Lucius Thanagor
    Flora Padock
    Sophie White
    Victoria C. Garibaldi
    Olivia Green
    Anette von Amaranth
    Amon Amarth
    Annelyn Lee
    Wilhelmina Sang
    36 posters

    Stran 1 od 4 1, 2, 3, 4  Next

    Go down

    Prijave za Učence Empty Prijave za Učence

    Objavlja by Wilhelmina Sang Ned Nov 07, 2010 11:13 am

    V tej temi izpolnite prijavo za učenca/ko. Vaša izbrana starost (11-17) odloča o tem, v katerem letniku ste (1-7). Glede na to, v katerem letniku ste, obvladate določeno stopnjo urokov. Začnete z manjšimi uroki, z manjšo močjo, skozi letnike pa moč in znanje različnih urokov naraščata. Če kršite pravila, ste lahko kaznovani!

    Za začetek si lahko sami izberete dom, v katerem bi radi prebivali. Če se zgodi, da bo eden od domov veliko bolj zaželjen kot drugi, bomo to pravilo morda spremenili. Gryfondom in Spolzgad nista edina kul domova, tudi Drznvraan in Pihpuff sta dobra izbira. Wink Glede trenutno dovoljenih domov za prijave spremljajte TALE POST

    Če preberete opis neke osebe, še ne pomeni, da vaš lik ve, kaj ta oseba čuti/kakšna je/kaj razmišlja. Ti opisi so le za referenco glede videza in za to, da se sami lažje držite karakterja svojega lika! Sposobnosti, kot so branje misli, nevidnost, in podobno, niso zaželjene! Branje misli v HP vesolju obvladajo le ljudje, ki obvladajo čitljivijo, ki pa je na Bradavičarki ne poučujemo! Nevidnost pa je mogoča le s plaščem nevidnosti (ki pa ga je zelo težko dobiti).


    Ime: (vaše polno ime)
    Vzdevek: (kako vas kličejo prijatelji)
    Starost: (starost vašega lika (11-17) in vaš letnik (1-7))
    Palica: (vrsta lesa, dolžina, jedro)
    Dom: (Gryfondom, Pihpuff, Drznvraan ali Spolzgad)
    Barva oči:
    Barva las:
    Videz: (višina, stil oblačenja, ipd...)
    Slika: (kako je videti vaš lik (slika naj ne bo prevelika, sicer jo bomo zmanjšali). Če si je že kdo pred vami izbral določeno osebo za svojo sliko, prosim, izberite koga drugega)
    Karakter: (kako se vaš lik obnaša, kakšno osebnost ima - pomembno! držite se svojega karakterja, ko pišete RPG! Večje spremembe v karakterju so lahko le posledica dolge RPG zgodbe, ki močno vpliva na razvoj vašega lika)
    Zgodovina: (vsaj 5 stavkov o tem, od kod izvira vaš lik in kaj je do zdaj v življenju že dosegel)

    Skopirajte in izpolnite torej sledeči obrazec:

    Koda:
    [b]Ime:[/b]
    [b]Vzdevek:[/b]
    [b]Starost:[/b]
    [b]Palica:[/b]
    [b]Dom:[/b]
    [b]Barva oči:[/b]
    [b]Barva las:[/b]
    [b]Videz:[/b]
    [b]Slika:[/b]
    [img](sem pride html povezava do vaše slike)[/img]
    [b]Karakter:[/b]
    [b]Zgodovina:[/b]


    Nazadnje urejal/a Wilhelmina Sang Čet Dec 09, 2010 8:27 pm; skupaj popravljeno 3 krat
    Wilhelmina Sang
    Wilhelmina Sang
    Profesorica

    Število prispevkov : 290
    Join date : 02/11/2010
    Age : 36

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Annelyn Lee Ned Nov 07, 2010 4:42 pm

    Ime: Annelyn Lee
    Vzdevek: Lyn, Ann
    Starost: 15, 5.letnik
    Palica: palma, feniksovo pero, 23 cm
    Dom: Spolzgad
    Barva oči: Zelena
    Barva las: Blond
    Videz: Annelyn je na videz krhka in nežna deklica, ki je v očeh drugih le ljubka razvajenka, čeprav se za njenimi ostrimi besedami skriva veliko več. Je precej visoka in postavna, nakita pa ne potrebuje, saj je že naravno dovolj lepa.
    Slika: Prijave za Učence Annelyn
    Karakter: Odločna in inteligentna kot je, doseže vse cilje, ki si jih zada, ne glede na ovire. Njeno spretno obračanje besed in zanimanje za drugačnost, katere se, takoj, ko ni več skrivnostna, naveliča, jo spravlja v nevšečnosti, iz katerih se tako hitro tudi izvleče. Težave drugih je sploh ne pritegnejo, kvečjemu, če jih povzroči sama. Navajena je, da dobi vse kar hoče, zato jo poraz in nespoštovanje razjezita.
    Zgodovina: Lyn je čistokrvna edinka in očetova ljubljenka. Njen oče je direktor banke Gringott, zato je njena družina zelo bogata in Annelyn si lahko privošči vse kar ji srce poželi, zaradi česar so stvari tudi izgubile svojo vrednost v njenih očeh. Vsi v družini so že od vsega začetka uspešni čistokrvni čarovniki, zato se nosijo visoko in so zelo ponosni na svoje korenine ter izjemno zahtevni pri izbiranju soprog/ov in podrejenih.
    Annelyn Lee
    Annelyn Lee
    Spolzgad

    Število prispevkov : 82
    Join date : 04/11/2010
    Age : 31

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Wilhelmina Sang Ned Nov 07, 2010 5:19 pm

    Si Spolzgadovka! Lahko začneš s pisanjem! Wink
    Wilhelmina Sang
    Wilhelmina Sang
    Profesorica

    Število prispevkov : 290
    Join date : 02/11/2010
    Age : 36

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Amon Amarth Čet Nov 11, 2010 8:21 pm

    Ime: Moje ime je Amon Artrois Amarth.

    Vzdevek: Prijatelji, oziroma ljudje, od katerih imam koristi če jih poimenujem za prijatelje, me lahko kličejo Triple A.

    Starost: Štejem dobrih petnajst poletij, letos pa pričenjam hoditi v šesti letnik.

    Palica: Očarljivih 35 centimetrov črne ebenovine, v kateri počiva, nekaj kar se vas ne tiče. Oh, no prav, če že moram odgovoriti, jedro je moja kri. Zadovoljni?

    Dom: No, pa ugibajmo...Spolzgad?!

    Barva oči: Moje oči so tiste spremenljive svetlo rjave barve, ki se precej prilagaja barvi moje kože ali pa oblačilom, ki jih nosim. Ko pridem z morja so skoraj nebesno modre, ko nosim šolsko uniformo, so ponavadi sive, nevihtno modre barve, ko pa sem v svojih normalnih oblekah, so nekoliko bolj zeleno rjave.

    Barva las: Moji lasje so nedoločljivo temno rjave, skoraj črne barve in mi segajo nekoliko čez ušesa. Takoj potem, ko si jih operem, se zvijejo v dolge, valovite kodre, ki pa jih ponavadi uspem ukrotiti z glavnikom in jih zravnam. Kaj naj rečem? Saj nisem punca, da bi bil kdo ve kako navezan na svojo pričesko, a recimo, da so mi moji lasje kolikor toliko všeč. Mislim, nič nimam proti njim.

    Videz: Merim okoli sto osemdeset centimetrov in imam dobro grajeno telo, kar je posledica redne vadbe in zdrave prehrane. Naravnost obožujem tetovaže, saj so umetnost. In umetnost je moja velika strast. Glede tega se stalno prepiram z materjo, a nekako mi je le uspelo doseči, da sem se dal nekoliko tetovirati. Za sedaj. Kača, ki se prepleta s plezajočo divjo vrtnico zaznamuje mojo levo roko, vse od ramena do členkov. Poleg tega imam na desnici nekaj brazgotin od opeklin, ki mi jih je pred nekaj leti povzročil ogenj. Od takrat naprej se strašno bojim plamenov.

    Kadar nisem v šolski uniformi ponavadi nosim raznovrstne kavbojke, ki variirajo od vseh odtenkov modre pa do spranih verzij sive in črne. Rad si nadenem kako usnjeno jakno, drugače pa sem odet v normalne majice, večinoma s kratkimi rokavi. Kadarkoli dobim priložnost se oblečem v frak, belo srajco in polikane hlače, če pa le gre, k temu dodam tudi metuljčka, saj sem naravnost nor na to kombinacijo elegance.

    Slika: ((bomo iskali potlej. xP))

    Karakter: Ljubim noč, ker je to moje naravno okolje. Za razliko od drugih bebcev(beri: vas)se teme ne bojim. Kadar se potikam po temi, lahko pridem kamorkoli, brez da bi me kdo sploh opazil. Prav tako mi je zelo blizu dominanca, zakaj, pa se vas resnično ne tiče. Naj vam zaupam le to, da nočete vedeti. Moja strast je strast. Zakaj? Se še sprašujete? Strast poganja naš svet, verjemite mi. In kdor ve, kaj poganja svet, lahko kolesje goni in preusmerja sam. Prav tako so mi strašno všeč medčloveški odnosi. Kako butast izraz, a kaj morem, cenzura pri predstavljanju. Medčloveški odnosi...Pha! Vas še kaj zanima? Seveda vas...No prav, rad imam bolečino. Ja, kar čudno me glejte, mislite, da govorim o svoji bolečini? In zadnja stvar, ki je res omembe vredna...no, manipulacija. Najbolj smrtonosno orožje na svetu, pa če verjamete ali ne. In jaz ga znam uporabljati. No, dobro, še lepota. Zelo spoštujem lepoto v vsakršni obliki in verjamem, da je lepoto moč najti v prav vsaki stvari. Prav tako naravnost obožujem vsako obliko umetnosti, ki si jo lahko zamislite. Dobesedno. So pa seveda tudi stvari, ki jih ne maram…

    Kot recimo strah. Sovražim strah, pa ne zato, ker bi se sam velikokrat bal, ampak ker strah v ljudeh spodbuja bedne občutke. Nespoštljivost, fuj. Ne verjamete da sem spoštljiv? Potem ste neumni. Ja, jaz sem zelo spoštljiv do tistih ki si to zaslužijo. Nespoštovanje je ena izmed največjih napak ki jih človek ali bitje lahko zagreši. Prav tako mi je mrzka prijaznost, ki je res zelo neuporabna zadevščina. Tisti, ki trdijo, da se z njo vse doseže, so šibki in nezmožni uporabljati druga sredstva. Neljuba mi je nenazadnje tudi iskrenost. Tisti, ki so iskreni le redko dosežejo svoje. Laži so mnogo lepši in bolj eleganten način za doseganje ciljev.

    A vendar…Jaz sem najboljši manipulant, ki ste jih kdaj srečali, pa če ste si to želeli ali ne. In se po naravi ne hvalim veliko, zato lahko zaupate mojim besedam. Prav tako obvladam laganje, ker imam odličen spomin in si zapomnim vsako majceno podrobnost, kar vpliva na kvaliteto in zapletenost laži. Prilagodljivost je prav tako moja osebna prednost. Dobro znam presoditi, kaj ljudem ugaja in se temu primerno obnašati. Nisem eden tistih, ki se trmasto držijo svojih načel, pa če jih zato prekolnejo. Neumnost. Rad imam življenje. Zelo dober sem v...khem. No, spet smo pri cenzuri. Upam, da ni treba nadalje razlagati? In ja, obvladam najlepšo, najbolj precizno, nesramno, sofisticirano obliko humorja. Sarkazem. Bojte se me.

    Včasih ne vem kje je meja in se zaradi tega zamerim ljudem. Kaj moremo, če me pa odnese predaleč v zanosu zabave. Sem strašansko nepotrpežljivo bitje. Ne prenesem niti nekaj minut čakanja, čeprav bi človek pričakoval ravno nasprotno glede na ves čas, ki mi je na voljo. Prav tako nisem zvest ničemur in nikomur, no, skoraj. Ne maram se zaobljubljati ali zavezovati na karkoli ali kogarkoli, ker mi to da neprijeten občutek nesvobode. Imam nekoliko preobčutljiv ponos, zato me dobro naciljani in direktni napadi na le-tega kaj hitro užalijo. Česar si pa tako ali tako ne želite. Užaliti mene, mislim. Prav tako se skoraj nepopravljivo bojim ognja. Nekateri pravijo, da je to prvinski strah, in še kako ga imenujejo tako z razlogom.


    Zgodovina: . Potem, ko sta se moja starša poročila, sta se kaj kmalu preselila v Anglijo. 'Zaradi boljših priložnosti' je odgovor, ki ga dobim, če ju povprašam po razlogih za njuno selitev. In ker sta prav tako kot jaz precej skrivnostna človeka, vem, da kaj več pač ne bom izvlekel iz njiju. Pa saj me niti ne zanima. Tri leta po rojstvu Aline sem na svet privekal še jaz. Oziroma, vsaj pravijo, da sem privekal, čeprav dvomim. Ne spomnim se, da bi kdaj jokal, resnično. A to ni zares pomembno, kajne? Spet se vtikate v moje življenje in bi radi izvlekli iz mene še zgodovino. In ker imam kratko potrpljenje, kot sem morda že omenil nekaj ur poprej, vam bom sedaj zelo na kratko razložil preostanek moje sladke, srečne zgodbice. Nihče se ne spomni točno, kdaj sem prvič zares čaral razen mene, a bilo je okoli drugega ali tretjega leta mojega življenja. Pri osmih me je Alina prestavila očarljivemu svetu laži in manipulacije, rekoč, da je bolje začeti bolj zgodaj, ker se bolj zgodaj naučiš. Pametno dekle, moja sestra. Kakorkoli, kaj kmalu sem ugotovil, da imam vse naravne darove za ta očarljivi svet, v katerega mi je odprla vrata in pričel sem ga raziskovati s polno paro. A zares se je začelo, ko sem prišel na Bradavičarko. To je ena izmed stvari, ki jih imam v najlepšem spominu. Od tod naprej pa boste vedeli najti že sami.


    ((rawr, dragi moji.^^ Amon Amarth is back! Twisted Evil))
    Amon Amarth
    Amon Amarth
    Spolzgad

    Število prispevkov : 213
    Join date : 05/11/2010
    Kraj : Turn around.*

    http://elementalis.darkbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Wilhelmina Sang Pet Nov 12, 2010 9:38 am

    XD Sprejet. Kam drugam kot v Spolzgad res ne moreš s temle opisom.
    Wilhelmina Sang
    Wilhelmina Sang
    Profesorica

    Število prispevkov : 290
    Join date : 02/11/2010
    Age : 36

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Amon Amarth Pet Nov 12, 2010 10:41 pm

    oh, lepo, moje skrbi so torej pomirjene.^^ jst sm biu pa ceu na trnih če mi bo ratal al ne. Razz
    Amon Amarth
    Amon Amarth
    Spolzgad

    Število prispevkov : 213
    Join date : 05/11/2010
    Kraj : Turn around.*

    http://elementalis.darkbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Anette von Amaranth Ned Nov 14, 2010 4:55 pm

    Ime: Anette Anastasia von Amaranth

    Vzdevek: Anny (tako jo lahko kliče samo in izrecno njena mati), Asya

    Starost: Slabih 15 let. Rojstni dan bo imela šele oktobra, vendar vseeno hodi v peti letnik.

    Palica: Njena palica je iz lepega in svetlega jasminovega lesa, dolga dobrih 30 cm. V jedru ima njen las.

    Dom: Drznvraan

    Barva oči: Anettine oči so sinje modre, pod določeno svetlobo pa včasih tudi bledo vijolične. Obkrožene so z gozdičem dolgih in temnih trepalnic, njihovo podobo pa dopolnjujejo še skrbno oblikovane, večno privzdignjene obrvi.

    Barva las: Njeni lasje so kremne peščene barve, ki pa se spreminja glede na količino svetlobe. Naprimer, poleti lasje posvetlijo in postanejo skoraj platinasto blond barve, medtem ko pozimi dosežejo tudi temne karamelne odtenke. Segajo ji malce čez ramena, torej bi jih lahko poimenovali srednje dolge. So tudi precej spremenljive narave kar se tiče oblike. Lahko se ji zgodi, da zjutraj vstane in v ogledalu zagleda obraz, obkrožen z razkošnimi kodri, spet drugič pa so lasje popolnoma ravni.

    Videz: Anette je VEDNO urejena. Ne glede na to, ali nosi dolgo obleko ali sproščeno jopico, vedno izgleda dobro. Lahko se ponaša s dolgoletnimi izkušnjami na področju ličenja, prav tako pa njen prefinjeni okus za oblačila nikoli ne zgreši. Največkrat nosi svoje najljubše črne kavbojke z veliko raztrganinami in jih kombinira z raznimi majicami ter topi in vedno srebrnim(!) nakitom. Je srednje visoka, se pravi okoli 169 cm.

    Slika:
    Prijave za Učence Sarah-michelle-gellar-20080808-444911

    Karakter: Anette je gotovo ena od oseb, ki lahko brez obotavljanja takoj zatrdi, da ima zapleten karakter. Večino časa se obnaša, kot da je boljša od drugih. Za to sta večidel kriva njena starša, ki sta jo vzgajala v takem duhu, vendar je tudi sama k temu prispevala velik delež, saj ni nikoli imela pozitivnih čustev do sovrstnikov. Vedno in povsod je vodja, vendar ne brez razloga. Vse drži v strahospoštovanju in zato avtomatično pridobi položaj vodje, prav tako pa ima že od rojstva neverjeten dar za manipulacijo, izsiljevanje, pa tudi za red in organizacijo. Če bila vredna zaupanja, bi ji lahko prepustil tudi organizacijo trišolskega turnirja, ki bi jo brez dvoma izpeljala brezhibno. Problem pa je seveda, da takšnega zaupanja on nikakor ni vredna. Vendar tega drugim seveda ne da vedeti in ji zato zaupajo, kar pa hitro izrabi v svojo korist. V kratkem povzetku: niti najmanj ji ni mar za druge.
    Po drugi strani pa je Anette neverjetno inteligentna in vedoželjna. To, da je vedno lačna novega znanja je verjetno tudi ena redkih lastnosti zaradi katerih je v Drznvraanu.

    Zgodovina: Rodila se je staršema Katarzyni von Amaranth in Vasiliju Porzyikovemu v Moskvi v Rusiji. Ko ji je bilo šest let se je preselila na Nizozemsko, v mamino domovino. Oče je zaradi poslov ostal v Rusiji in je na vsakih nekaj mesecev prišel na obisk k svoji ženi ter odraščajoči hčerki. Živeli sta v razkošnem dvorcu v lasti mamine rodbine, kjer je med drugim Anette dopolnila 11 let. Prišlo je pismo z bradavičarke in dekletce je odpotovalo. Sprva je bila na šoli tujka, punca s slabim znanjem angleščine in čudnim naglasom. Bila je potlačena na dno družbene lestvice in čisto sama. Vendar je kaj kmalu na plan prišla njena odločnost in uprla se je zatiranju. Ko si je začela s pomočjo svojega znanja in sposobnosti utirati pot med bradavičarsko smetano čistokrvnih, je dojela, da ji moč in oblast nadvse godita. Takrat se je iz male punčke rodila današnja Anette, tista, ki ji ni pametno zaupati.
    Anette von Amaranth
    Anette von Amaranth
    Drznvraan

    Število prispevkov : 83
    Join date : 14/11/2010
    Age : 26
    Kraj : Ljublana 4evr <3

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Olivia Green Ned Nov 14, 2010 5:09 pm

    Super opis, in seveda si sprejeta naravnost v Drznvraan. Wink Lahko začneš s pisanjem!
    Olivia Green
    Olivia Green
    Profesorica

    Število prispevkov : 58
    Join date : 02/11/2010
    Kraj : Svet Magije

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Anette von Amaranth Ned Nov 14, 2010 5:10 pm

    hvala Wink
    Anette von Amaranth
    Anette von Amaranth
    Drznvraan

    Število prispevkov : 83
    Join date : 14/11/2010
    Age : 26
    Kraj : Ljublana 4evr <3

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Victoria C. Garibaldi Tor Nov 16, 2010 8:12 pm

    Ime: Victoria C. Garibaldi

    Vzdevek: Veliko ljudi jo je poskušalo klicati Viki, a se jim to nikoli ni preveč obneslo.

    Starost: Victoria ima 15 let in hodi v peti letnik.

    Palica: Močen in temen javorjev les, ki se sveti v oranžno rjavih odtenik, jedro pa je temno vranje pero.
    Dom: Drznvraan.

    Barva oči: Njene oči so temno zelene ampak vse je odvisno od svetlobe.

    Barva las:Lasje so že kar naravno čudno rdeči, ki bi vsakemu človeku padle v oči.Ljudje Victorio kar naprej sprašujejo ali si jih je pobarvala.
    Videz:Victorija ima lepo postavo, ki povdari njene dolge noge.Dolgi rdečelasi naravni lasje ji segajo do polovice hrbta in jih ima ponavadi spuščene tako, da ji razmršeno padajo na ramena. Njene oči so tmno zelene ali pa sive, glede na svetlobo, ampak nikoli niso preveč prodorne. Oči si ponavadi poudari s tmno barvico ali maskaro, ki ji lepo pristajata. Ponavadi ima oblečene na pogled sprane barve kavbojke, ki so na nekaterih delih rahlo strgane. Svoje kavbojke pa ponavadi povdari s tmno oprijeto majico, ki ji sega malček čez pas. Ustnic ponavadi nima povdarjenih, razen za pomembne priložnosti.


    Slika:Prijave za Učence Beautiful,girl,red,hair,redhead,woman-c1462b26d8fc455bbb96784717a4ebfb_h


    Karakter:Victoria ima zelo samovšečen in odporen značaj. Kadar so preperi bo bila vedno vključena in kadar se bo morala braniti z besedami bo vedno zmagala. Nikoli ni bila družabna oseba in se je brigala samo zase. Čaranje jo jo zanimalo že odnegdaj in zato je bila tudi izjemno pametna kar je šlo veliko ljudem na živce. Svojo pamet je odlično izkoriščala na prefinjen način, tako,da so se jo vsi ogibali in to ji je vgajalo.

    Zgodovina: Victoria se je rodila v Italji med svojo čistokrvno družinno, ki so jo skladali oče Luigi in mama Maria. Družine nisem marala zato sem pri 11. letih pobegnila in dobila pismo od bradavičarke. Napotila se je prav tja v anglijo kjer je preživela dolga štiri leta.


    Nazadnje urejal/a Victoria C. Garibaldi Ned Nov 21, 2010 5:31 pm; skupaj popravljeno 1 krat
    Victoria C. Garibaldi
    Victoria C. Garibaldi
    Drznvraan

    Število prispevkov : 46
    Join date : 16/11/2010

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Wilhelmina Sang Tor Nov 16, 2010 10:02 pm

    Dobrodošla na forumu! Smile Upam, da ti bo RPG življenje všeč!
    Wilhelmina Sang
    Wilhelmina Sang
    Profesorica

    Število prispevkov : 290
    Join date : 02/11/2010
    Age : 36

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Sophie White Sre Nov 17, 2010 8:11 pm

    Ime: Sophie Annetta White
    Vzdevek: Soph
    Starost: 15 let, 5 letnik
    Palica: tisa, feniksovo pero, 28 centimetrov
    Dom: Spolzgad
    Barva oči: Njene oči so mešanica med temno-zeleno in temno-modro. Na katero barvo bolj potegnejo pa je odvisno od svetlobe.
    Barva las: Svetla s posameznimi rjavkastimi prameni na vrhu glave
    Videz: Sophie je visoka okoli 175 centimetrov, njena postava od daleč izgleda zelo krhka, saj je kar malo bolj vitka kot bi bilo to potrebno. Njena koža je izjemno svetla. Če gre na sonce ne porjavi, temveč nekako pordeči. Nima kakšnega posebnega stila oblačenja, nase navleče tisto kar pač najde na vrhu omare. To so navadno že rabljena oblačila, ki ji niso ravno prav, ampak ji vseeno lepo pristajajo.
    Slika: Prijave za Učence 68492199
    Karakter: Sophie se navadno so soljudi obnaša izjemno hladno. Zares odpre se človeku šele, ko ga zares spozna in če mu zares zaupa, kar se zgodi redkokdaj. Do ljudi, ki ne sodijo v krog njenih prijateljev je navadno kar nekoliko žaljiva, na tisti zavit način. Pri pogovorih nikoli ne pove nečesa naravnost, na vprašanje pa odgovori z vprašanjem. Večino časa počne tisto, kar ji je všeč in se pri tem ne ozira ne na splošna pravila, ne na norme družbe. Ponoči se sprehaja po gradu, velikokrat zahaja v prepovedani gozd, včasih se povzpne tudi na astronomski stolp, med tem pa profesorjem daje vtis, da je zelo pridna umirjena in uglajena oseba, ki se rada uči. Sophie je to dosegla z svojimi izjemnimi igralskimi sposobnostmi. Torej, na zunaj deluje popolno, med tem, ko je globoko v svojih mislih upornica, ki se ne namerava spuščati po pravilnih poteh.
    Zgodovina: Njena zgodovina je povsem preprosta. Ne ve kdo je, od kod prihaja ali kdo so njeni starši. K sebi jo je vzela bunkeljska družina iz Londona. Tudi oni so prepričani, da je pravi angel o tem kje se šola in o čarovniškem svetu pa ne vedo nič. In Sophie namerava poskrbeti, da tudi ne bodo izvedeli.
    Sophie White
    Sophie White
    Spolzgad

    Število prispevkov : 31
    Join date : 17/11/2010

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Wilhelmina Sang Čet Nov 18, 2010 9:04 am

    Sprejeta. Smile Upam, da se boš na forumu dobro počutila!
    Wilhelmina Sang
    Wilhelmina Sang
    Profesorica

    Število prispevkov : 290
    Join date : 02/11/2010
    Age : 36

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Flora Padock Čet Nov 18, 2010 3:48 pm

    Ime:Flora Padock

    Vzdevek:Flo

    Starost:15let

    Palica: Les Bukve, zmajev zob

    Dom:Pihpuff

    Barva oči:Modra

    Barva las:Blond

    Videz:Moj videz je vse stranski in nekako normalen. Ljudje pravijo, da smo blondinke trapaste, vendar se še kako motijo. Sama osebno se rada oblečem, saj veste v kakšna odštekana oblačila, ki samo še potrdijo mojo drugačnost. Na splošno imam rada rumeno, črno in oranžno barvo, ki me spominjajo na Noč Čarovnic.

    Slika:
    Prijave za Učence Katehudson1

    Karakter:Prijatelji pravijo, da sem delavno dekle, ki zna poskrbeti zase. Ja, saj to sem. Preživela sem drugačno otroštvo kot vi. V življenju sem pripravljena na vse, grozo, ljubezen in nezaupanje, ki so mi ga namenili odrasli. V sebi ne vidim le lutke, s katero bodo pometali, vendar pravo bojevnico, ki se je pripravljena bojevati na vse ali nič. Da, to je moj moto. Veste, po naravi sem nekoliko bolj zaprti tip človeka, ljubim tisto tišino, ko se zjutraj zbudim v sirotišnici in vsi še spijo, pa tudi pozno bedenje in gledanje v polno luno mi ni tuje. »Nekateri smo pač drugačni.« si ponavljam vsak dan. Kaj pa si vi mislite o meni? No, to boste ugotovili kmalu.

    Zgodovina: Štelo se je leto 1987 ko sem se rodila v celici Azkabana. Težko je vrjeti, vendar je bilo res. Moja mama Gloria Zloba, je takrat štela 38 let. Bila je stara, in se spominjam se je prav dobro. Vem, le da sta bila z očetom oba v Azkabanu in da bosta tam ostala do smtri. Mati naj bi po svetu nelegalno prevažala strupene napoje, oče pa naj bi ubil štiri čarovnice, ter jih posilil. Ostalo mi ni bilo znano. »Kaj, se bo zgodilo z mano?« so bila moja vsakodnevna vprašanja, ki sem jih preživljala v sirotišnice za neobvladljive čarovnice. »Neobvladljiva, da sem!?« vsaki sleherni trenutek sem si zamišljala, da sem deklica, ki imam popolno mamo in očeta, ali pa, da bo v spalnico vstopila mama in rekla, da je vsega skupaj konec. Vendar se nič od tega ni nikoli zgodilo. Ko sem dopolnila 8 let, so me pretepali skoraj vsak dan. Nisem, vedela, kje ima vse skupaj pomen, vendar sem morala zdržati samo še tri leta, in odšla bi. Bližal se je moj 11 rojstni dan in s tem tudi September. Vsak dan se hodila k vodnemu mlinu, kjer so profesorji dobivali pošto za nas. In prišel je čas, ko sem jo dobila tudi jaz. Moja prva pošta, je bila zares popolna. Rjavkasto bela kuverta z rdečim žigom, je samo še popestrila trenutek, ko sem bila sprejeta na Čarovniško akademijo. Moja zanimanja, in ljubezen do čaranja, so prišla na dan in odšla sem v svet, svet čarovnije.
    Flora Padock
    Flora Padock
    Pihpuff

    Število prispevkov : 13
    Join date : 18/11/2010

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Olivia Green Čet Nov 18, 2010 4:49 pm

    Kaj naj rečem, dober opis, čeprav kar malce krut. Dobrodošla v Pihpuffu! Very Happy
    Olivia Green
    Olivia Green
    Profesorica

    Število prispevkov : 58
    Join date : 02/11/2010
    Kraj : Svet Magije

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Flora Padock Čet Nov 18, 2010 4:52 pm

    Krut? No Flo taka pač je, prav tako pa njena preteklost. Sem vesela, da sem v Pihpuffu, ker drugače so sami Spolzgadovci...
    Flora Padock
    Flora Padock
    Pihpuff

    Število prispevkov : 13
    Join date : 18/11/2010

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Lucius Thanagor Čet Nov 18, 2010 10:20 pm

    Res je malce krut, ampak brez tragike bi ne znali ločiti veselja od serenosti.

    Mimogrede, tole me čisto tako akademsko zanima;
    Flora Padock je napisal/a:...oče pa naj bi ubil štiri čarovnice, ter jih posilil...

    A v tem vrstnem redu? Twisted Evil

    Sicer pa niso sami Spolzgadovci, imamo tudi 2 Drznvranki. Wink


    Nazadnje urejal/a Lucius Thanagor Čet Nov 18, 2010 10:35 pm; skupaj popravljeno 1 krat
    Lucius Thanagor
    Lucius Thanagor
    Profesor

    Število prispevkov : 390
    Join date : 15/11/2010
    Kraj : Ljubljana

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Wilhelmina Sang Čet Nov 18, 2010 10:25 pm

    Akademsko, by God, če te take stvari zanimajo, lahko pišeš njej osebno na ZS, ni treba spammati po topiku s prijavami! XD
    Wilhelmina Sang
    Wilhelmina Sang
    Profesorica

    Število prispevkov : 290
    Join date : 02/11/2010
    Age : 36

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Lucius Thanagor Čet Nov 18, 2010 10:35 pm

    Pravzaprav sem vprašal kaj je Flora s tem mislila, ker je poved priredno zložena na tak način, da ni popolnoma jasno kaj se je zgodilo prej in kaj potem. Od tega je odvisno, ali bodo ljudje njenega očeta obravnavali kot manijaka, ali kot še bolj norega manijaka. Razz

    Sicer je pa ogromno spama po tej temi, najbolje bi bilo stvari kar premaknit...
    Lucius Thanagor
    Lucius Thanagor
    Profesor

    Število prispevkov : 390
    Join date : 15/11/2010
    Kraj : Ljubljana

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Belree Black Pet Nov 19, 2010 6:55 am

    Ime: Belree Alyson Black


    Vzdevek: Bel


    Starost: 15 let


    Palica: 30cm, ebenovina,vylin las


    Dom: Spolzgad


    Barva oči: Serbrno siva


    Barva las: Temno rjava s črnimi prameni, včasih tudi z rdečkastim pridihom

    Videz: Belree je visoka 173cm, ima zelo dolge noge in nosi oblačila, ki poudarjajo njeno postavo. To so ponavadi črna, srebrna ter zelena minikrilca, oprjete majice z dolgimi rokavi ter škornji. Tudi, ko obleče šolsko uniformo izgleda prekrasno in ne izgubi elegance kot mnogi. Izgleda precej krhka, vsaj na daleč, čeprav to niti slučajno ne drži.



    Slika: Pride malce kasneje.



    Karakter: Čeprav izgleda prijazno, je v resnici zlobna. Je precej samovšečna in rada manipulira z ljudmi, saj ji to daje občutek moči. Privlači jo črna magija in njene globine.Obožuje noč saj se lahko zlije s sencami. Ljudje, ki mislijo, poudarek na mislijo, da jo poznajo, pravijo da je idealna.
    Seveda je čistokrna, in zato nikakor ne prenša bunkeljnov ter brezkrnežov.

    Njen moto je: S silo se vse doseže.


    Zgodovina:Otroštvo je preživela v dvorcu s svojimi čarovniškimi starši, ki so ji pokazali vse umetnosti manipulacije in ji dali vedeti kakšen je občutek popolnega nadzora nad človekom. Najbolj spoštuje samo sebe saj meni, da je le ona vredna resničnega spoštovanja.
    Njen oče dela na ministrstvu za čaranje in zato je Bel že kot ortok spoznala vse pomembne uradnike.


    Nazadnje urejal/a Belree Black Sre Maj 04, 2011 5:03 am; skupaj popravljeno 1 krat
    Belree Black
    Belree Black
    Spolzgad

    Število prispevkov : 49
    Join date : 18/11/2010
    Age : 26
    Kraj : Ljubljana

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Wilhelmina Sang Sob Nov 20, 2010 11:06 am

    Belree, za vsakim ločilom sledi presledek. Poskusi se navaditi na to, pa ti bo veliko lažje na forumu, ker bodo ljudje lažje brali tvoje poste. Sprejeta si, prijave za Spolzgad pa so zaprte dokler ne dobimo še vsaj enega Gryfondomovca in Pihpuffovca.


    Nazadnje urejal/a Wilhelmina Sang Ned Nov 21, 2010 9:52 am; skupaj popravljeno 1 krat
    Wilhelmina Sang
    Wilhelmina Sang
    Profesorica

    Število prispevkov : 290
    Join date : 02/11/2010
    Age : 36

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Mia Watson Sob Nov 20, 2010 7:25 pm

      Ime: Mia Watson
      Vzdevek: Jih nima.
      Starost: 15 let
      Palica: 25 cm, bambus, vylin las.
      Dom: Gryfondom.
      Barva oči: Rjava.
      Barva las: Temno rjava.
      Videz: Visoka je 73 cm in ima 55 kilogramov. Rada se lepo obleče, predvsem v kakšne 'odštekane' hlače ali majico, da vzbuja pozornost pri vseh fantih in dekletih in je vedno urejena.
      Slika:
      Prijave za Učence Kristen-stewart_l
      Karakter:
      Mia je oseba, katera je večino časa prijazna, topla in mirna punca, če pa se kdo do nje nesramno obnaša mu to z veseljem tudi vrača, saj namreč ne prenese hinavščine, ki je prisotna pri nekaterih ljudeh in lažnivcev, ki niso zdravi, če se vsaj malo ne zlažejo.
      Zgodovina:
      Nihče v njeni družini ni čarovnik in to da ona hodi na Bradavičarko vsi tudi dokaj dobro skrivajo. Vsi v družini so bili namreč bunkeljni.Za to, da je čarovnica, namreč vedo samo njena Mama ( Kate Jackson Watson ) in njen oče ( Mark Watson ). Svojih sorodnikov zadnja leta, odkar hodi na Bradavičarko, več ne srečuje zato z njimi ni v dobrih odnosih in jih nekaterih niti ne pozna. Njena preteklost je dokaj nezanimiva, ker se ji v življenju ni pripetilo nič omembe vredno slabega ali dobrega. Živela je pač živeljenje, kot si ga zasluži vsak otrok.
    Mia Watson
    Mia Watson
    Gryfondom

    Število prispevkov : 4
    Join date : 20/11/2010

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Pauline Roux Sob Nov 20, 2010 7:34 pm

    Ime: Pauline Roux
    Vzdevek: Pauline res ni navdušenka nad raznimi vzdevki, zato se sploh ne odziva, če jo ljudje ne pokličejo po njenem imenu.
    Starost: 17 let
    Palica: 31 centimetrov, hrastov les in v jedru feniksovo pero.
    Dom: Gryfondom
    Barva oči: modre, točen odtenek pa je popolnoma odvisen od svetlobe.
    Barva las: svetli, skoraj peščeno blond

    Videz: Na prvi pogled ni nič običajnega, oziroma vsaj tako ponavadi zatrjuje sama. Pauline bi pravzaprav lahko opisali kot visoko svetlolasko z neukrotljivimi kodri in iskrivimi očmi, ki ji nikoli ne zmanjka energije. Saj zna biti tudi popoln vzor mirnosti, ampak ob takšnih trenutkih je nemogoče prezreti tisto senco nepotrpežljivosti v njenih očeh. Nemogoče bi jo bilo uvrstiti med ljudi, ki jih je mogoče v trenutku prebrati, saj se ne izdaja s kakšnimi kretnjami dlani ali čim podobnim. Njen obraz je ovalen in na njem najbolj izstopajo njene jasne oči, ki jih obdaja niz gostih in dolgih trepalnic. Njene ustnice so večino časa ukrivljene v nasmešek, kadar pa se zbere se na njenem čelu pojavi mehka guba. Njena polt je bleda. Ponavadi je oblečena v popolnoma običajna oblačila – temne hlače ali kavbojke, preproste majice in puloverje. Včasih se pojavi s kakšnim izrazito dekliškim kosom oblačila, ampak vedno se drži mej dobrega okusa. Na njej najbolj izstopajo oči in tista prirojena eleganca, s katero se giblje v prostoru.

    Slika:
    Prijave za Učence Tumblrlb4y76jg6d1qzivgzo

    Karakter: Pauline je energična oseba, ki se z vso svojo samozavestjo osredotoča na cilje, ki nje same ponavadi niti ne zadevajo. Ima izostren čut za nepravičnost in še bolj izostren čut za tisto, kar je prav. Verjame v dobro. Verjame v to, da ni nič nemogoče in še posebej verjame v ljudi. Njena babica je ponavadi zaskrbljeno zmajala z glavo in govorila, da ima preveliko srce in da ji ga bo nekdo nekoč zlomil. Ampak Pauline kljub vsemu ni ravno najbolj zaupljiva oseba. Ob novih ljudeh se le stežka sprosti in ponavadi traja nekaj časa, preden se jim odpre. Le da ima tisti naravni dar, da tega z ničemer ne pokaže in da ljudem občutek, da so nekaj posebnega. Obožuje umetnost in literaturo vseh vrst, ampak lastnost, ki pri svetlolaski najbolj izstopa, je vsekakor njen pogum. Je drzna oseba in to v kombinaciji z njeno radovednostjo in željo po pravičnosti ni ravno najboljša stvar, saj se zaradi tega svetlolaska vedno nekako znajde v težavah in se je do zdaj že sprijaznila, da jo v vsakem primeru težave pač najdejo. Ima trenutke nenadne zgovornosti in želi si spremeniti svet, ker pa je prepričana, da to tako ali tako želijo vsi, tega nikoli ne izpostavlja. Rada ima vonj po starih knjigah, poletna jutra in dež. Nemogoče jo je uvrstiti v skupino določenih ljudi, saj ni preveč predvidljiva. Počne tisto, kar si pač želi početi – to se ji nikoli ni zdelo posebej zapleteno. Je iskriva osebnost in težko ostane tiho. Zna biti tudi sarkastična in nemogoče jo je potreti, saj vedno najde razlog za to, da vztraja. Je ostra in hladna, če tako želi. Jasno, je nenavadna oseba. Uživa v nenadnih spremembah in sovraži presenečenja. Življenje jo je oblikovalo v osebo, ki je navajena na padce in na vzpone ter se nikoli ne obremenjuje z malenkostmi. Je vročekrvna in zato v navalu jeze stori kaj, česar sicer ne bi, ampak vse te stvari jo pač opredeljujejo in jo delajo točno to, kar je – in na sebi ne bi Pauline spremenila popolnoma ničesar. No ja, razen morda njenega talenta za zamujanje, ki je zares sila neprijetna reč.

    Zgodovina: Odrasla je na toplem francoskem podeželju v manjšem dvorcu svojih starih staršev in nikoli ni razumela, zakaj so ljudje v življenju ves čas iskali nekaj boljšega, ko pa so bile na svetu tudi popolnoma preproste stvari, ki so bile za površjem najboljše. Njena babica in dedek sta bila čarovnika in samo ena izmed mnogih v dolgi vrsti Rouxove rodbine, ampak to ju ni nikoli preveč ganilo. Paulinina mama je bila preveč osredotočena na to, da bi nekaj naredila iz sebe, da bi se zmenila za dekletce ali jo vzela s seboj v Pariz, kjer je živela s hladnim in grobim čarovnikom, ki je bil njen mož in hkrati Paulinin oče, čeprav deklica do njega ni nikoli čutila kakršnihkoli družinskih vezi. Bilo je prav neverjetno, kako sta lahko topla človeka, kot njena stara starša, vzgojila takšno ostro in hladno žensko, kot je bila Paulinina mama. Ko je le-ta po koncu šolanja spoznala temnolasega čarovnika, se je vanj zaljubila in ker je bilo očitno, da ji je on čustva vračal, sta se kmalu poročila. Ob rojstvu njune hčerke nista bila ravno najbolj navdušena nad jokajočim drobnim bitjem, zato sta Pauline pustila na podeželju, sama pa sta šla v mesto. Oba sta bila zaposlena pri francoskem ministrstvu za čaranje.
    Pauline je odraščala obdana z umetnostjo bunkeljskega sveta, ki sta jo njena stara starša spoštovala. Prebirala je Shakespearova dela in sanjala o svetovih, ki jih je odkrivala za platnicami zaprašenih knjig, dokler je ni iz njenega idiličnega sveta iztrgala krutost resničnosti – njen oče je dobil boljšo ponudbo za službo, ki jo je brez oklevanja sprejel, po mnenju staršev pa je bila dovolj stara za to, da je odšla z njima v Anglijo. Tam se ni najbolje znašla. London jo je strašil s svojimi ozkimi uličicami in komaj je čakala, da bo končno dobila pismo iz Bradavičarke. Že od petega leta starosti, ko ji je nekako uspelo prebarvati dlako dedkovega psa v nežno roza barvo, je bilo jasno, da je čarovnica. Kljub vsemu pa ni nikoli z obžalovanjem premišljevala o preteklosti ali se smilila sama sebi zaradi brezbrižnih staršev. Vse to jo je preprosto oblikovalo v osebo, kakršna je danes – in s tem Pauline lahko živi.

    Pauline Roux
    Pauline Roux
    Gryfondom

    Število prispevkov : 57
    Join date : 20/11/2010

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Wilhelmina Sang Ned Nov 21, 2010 9:52 am

    Obe sta sprejeti! Veseli me, da imamo dve tako simpatični novi Gryfondomovki! Wink
    Wilhelmina Sang
    Wilhelmina Sang
    Profesorica

    Število prispevkov : 290
    Join date : 02/11/2010
    Age : 36

    http://harrypotter.lightbb.com

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Charles Bones Ned Nov 21, 2010 12:00 pm

    Ime: Charles Harold Bones
    Vzdevek: Charlie, Chuck, Bones
    Starost: 17 let
    Palica: 23 cm, samorogova dlaka, oreh.
    Dom: Pihpuff
    Barva oči: Njegove oči so nebesno modre barve.
    Barva las: Temno rjava barva.

    Videz: Chuck je dokaj suh, vendar nima pretiranega atletskega videza. Po mnenju mnogih deklet, je zelo privlačen, vendar Charles trenutno sploh ne misli na njih. Drugače nima nobenih iztopajočih posebnosti na telesu, razen materinega znamenja na boku, ter izredno majhnega tatooja na rami.

    Slika:
    Prijave za Učence Kevin-zegers-nr-31024326

    Karakter: Preprost zmeden najstnik, ki nima pojma, kaj bi počel sam s sabo. Pravzaprav je dokaj prijazen, ter odprt za pogovor. Nikoli ni preveč nesramen, in tudi prepira se ne rad, vendar mu včasih preprosto prekipi. Ko pa se to zgodi, pa je najboljše da mu nihče ne stoji na poti. Seveda so izjeme prevzetni Spolzgadovci, katere pa Chuck ponavadi na glas prezira, ter vedno izkoristi kakšno priložnost, da jim ponagaja. Naravnost obožuje sarkazem, ter ga pogosto uporablja, predvsem da spravi Averilla v boljšo, včasih pa tudi slabšo voljo, ali pa da razjezi svojega oholega očeta. Nikoli ne zamudi priložnosti za zabavo, in se tudi redko izogne pijančevanju. Charlesa je strah le malo stvari, vendar so glavni med njimi klovni. Njih ga je strah že od malega, saj mu niso všeč njihovi poslikani obrazi. Nekoliko je tudi zmeden o svoji spolni usmerjenosti.

    Zgodovina: Charles Harold Bones, se je rodil, očetu Augustinu Victoriusu Bonesu & njegovi ženi Elenori Venetti, kot prvi otrok, v starodavno rodbino Bones. Kot otroku, mu njegov oče ni nikoli posvečal preveč pozornosti, saj jo je rajši namenil njegovemu mlajšemu bratu Averillu Brandonu, ki pa je bil po besedah očeta, mnogo bolj nadarjen in dovzeten za čaranje. Ironično, kot se sliši, je starejši brat odraščal v senci mlajšega brata. Vendar pa mu je že njegov priimek prinesel nekaj prednosti, saj so rodbino Bones poznali po celotni Angliji. Iz nje je prišlo namreč kar nekaj največjih čarovnikov vseh časov; Edgar, Amelia, ter Adolphus in Slyvia. Vendar pa so Bonsovi, od vseh čarovniški družin v Angliji, najbolj »nastradali«. Zaradi visokih mest na Ministrstvu ter povezave z Feniksovem redom, so več članov; pravzaprav cele družine, Jedci spravili v krtovo kot bi mignil.
    Chuck je odraščal v malce večji družinski hiši v Herefodu. Pri 11 letih je dobil sovo, s povabilom na Bradavičarko. Tako kot vsak čarovniški otrok, je nato kupil svojo prvo čarovniško palico, ter se z vlakom odpeljal novim dogodivščinam naproti. Ko mu je podravnateljica na glavo posadila klobuk Izbruh, je ta takoj zaklical Pihpuff, in če smo iskreni, Charlie ni bil preveč presenečen. Člani družine Bones, so namreč že zadnji dve stoletji prebivali v tem domu, in Charles ni hotel biti izjema. Nato pa se je šola začela zares, in če smo iskreni je Chucku šlo boljše kot je pričakoval. Bil je nadarjen, vendar čisto preveč len. No, z veliko sreče se mu je uspelo prebiti skozi vse izpite, ter malo maturo, sedaj pa obiskuje zadnji letnik.
    Charles Bones
    Charles Bones
    Pihpuff

    Število prispevkov : 53
    Join date : 20/11/2010
    Age : 28

    Nazaj na vrh Go down

    Prijave za Učence Empty Re: Prijave za Učence

    Objavlja by Sponsored content


    Sponsored content


    Nazaj na vrh Go down

    Stran 1 od 4 1, 2, 3, 4  Next

    Nazaj na vrh

    - Similar topics

     
    Permissions in this forum:
    Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu