Sled Magije
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Obvestila
Sled Magije se je nekaj časa nazaj zaprl. Vendar pa to ni konec vašega najljubšega Harry Potter foruma! Pridružite se nam na nekoliko drugačnem magic.forumstory.org, kjer imamo čisto poseben in unikaten Harry Potter RPG.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Stopnišča
Šolska ambulanta EmptyTor Jun 28, 2011 12:17 pm by Sky Bueno

» RPG oglasi
Šolska ambulanta EmptyTor Jun 28, 2011 11:50 am by Sky Bueno

» Prijave za Učence
Šolska ambulanta EmptySob Jun 25, 2011 11:52 am by Mark Mcinley

» Klepetulje
Šolska ambulanta EmptyPet Jun 10, 2011 3:40 am by Luke Lefévre

» Učilnica bunkeologije
Šolska ambulanta EmptyTor Jun 07, 2011 4:26 am by Luke Lefévre

» Velika Dvorana
Šolska ambulanta EmptyNed Maj 15, 2011 7:32 am by Luke Lefévre

» Knjižnica
Šolska ambulanta EmptySre Apr 27, 2011 6:56 pm by Sky Bueno

» Quidditch
Šolska ambulanta EmptySre Apr 27, 2011 2:02 pm by Maya Belaqua

» Zapuščena učilnica
Šolska ambulanta EmptySre Apr 27, 2011 1:04 pm by Maya Belaqua

Točkovanje
53 točk
43 točk
60 točk
38 točk

Šolska ambulanta

2 posters

Go down

Šolska ambulanta Empty Šolska ambulanta

Objavlja by Lucius Thanagor Ned Nov 21, 2010 8:42 pm

Šolska ambulanta Infirmerie

Ambulanta v sedmem nadstropju služi predvsem prvi pomoči, zdravljenju in rehabilitaciji tako ali drugače ranjenih učencev in drugega osebja Bradavičarke. Poleg neoporečne čistoče, velikih in številnih oken, ki dajejo veliko svetlobe, se ponaša tudi s fantastičnim pogledom na jezero in večji del posestva Bradavičarke.
Lucius Thanagor
Lucius Thanagor
Profesor

Število prispevkov : 390
Join date : 15/11/2010
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Šolska ambulanta Empty Re: Šolska ambulanta

Objavlja by Lucius Thanagor Ned Nov 21, 2010 8:50 pm

Lucius je prinesel še vedno nezavestno Annelyn v ambulanto. Zaskrbljeni bolničarki je rekel le, da jo je tako našel v prvem nadstropju. Izmislil si je teorijo, da sumi da je prišla v nasprotje z morilcem tistega Pihpuffovca, pa jo je ta le onesvestil iz neznanega razloga.
Nato se je opravičil in odšel. Ko je bil dve nadstropji nižje, pa je sprostil urok ki je do tedaj vezal mlado Spolzgadovko. Odločil se je poiskati njeno sošolko, ki ju je presenetila v temnicah.
Ne sme biti nobene priče, je mračno odmevalo po njegovih mislih.
Lucius Thanagor
Lucius Thanagor
Profesor

Število prispevkov : 390
Join date : 15/11/2010
Kraj : Ljubljana

Nazaj na vrh Go down

Šolska ambulanta Empty Re: Šolska ambulanta

Objavlja by Annelyn Lee Ned Nov 21, 2010 9:13 pm

Annelyn se je prebudila in takoj, ko je odprla oči je bila nadvse zmedena. Ležala je v šolski ambulanti, brez kakršne koli ideje, zakaj in kako se je tam znašla. Pogledala je proti bolničarki, ki je z nasmehom ugotovila, da soplzgadovki nič ni. "Kaj se mi je zgodilo?" je takoj zanimalo Lyn. Bolničarka ji je povedala, da ji je profesor Thanagor povedal, da jo je nezavestno našel v prvem nadstropju ter, da jo je najverjetneje napadel morilec Pihpuffovca. Annelyn je bila zdaj še bolj zmedena. Po glavi so ji rojila vsa možna vprašanja. Zakaj sem potem še zmeraj živa, če sem srečala morilca? Zakaj me nič ne boli, če sem bila nezavestna, niti glava vsaj malce? Nisem bila na zadnje v tretjem nadstropju? Zakaj me je našel Lucius? Morda bi bilo dobro, da mi on razloži kaj se mi je zgodilo, ali pa, da se mu vsaj zahvalim... Hitro je vstala s postelje ter skoraj stekla proti vratom. Bolničarka jo je želela ustaviti, da bi ji še izmerila pritisk, toda Annelyn, ki se je počutila bolj zdravo kot kadarkoli, je bila že daleč na hodniku.
Annelyn Lee
Annelyn Lee
Spolzgad

Število prispevkov : 82
Join date : 04/11/2010
Age : 31

Nazaj na vrh Go down

Šolska ambulanta Empty Re: Šolska ambulanta

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu